Hledat
Navigace EU

Nabídka práce - Mission Success Coordinator

Zajímá vás občanský sektor a chcete pomoci organizacím, které se snaží sledovat a zvyšovat svůj pozitivní společenský dopad? Zajímají vás sociální inovace a chcete zažít adrenalin při zkoušení pilotního programu? Staňte se součástí týmu Impact Academy!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Spolupráce na programovém vedení Impact Academy: Ukaž změnu
  • Komunikace s lektory/lektorkami a experty/expertkami
  • Spolupráce na přípravě materiálů k tématu sledování dopadu
  • Spolupráce na komunikaci se zahraničními speakery
  • Spolupráce na komunikaci směrem k neziskové veřejnosti
  • Koordinace komunikace s účastníky programu Impact Academy: Ukaž změnu
  • Spolupráce na správě projektu v systému Evropských strukturálních fondů
  • Spoluúčast na konzultacích a workshopech pro neziskové organizace, které chtějí začít sledovat svůj společenský dopad
  • Vedení čerpání rozpočtu
  • Koordinace platformy ke sledování dopadu v ČR včetně spolupráce na přípravě agendy pro setkávání a komunikace směrem k neziskové a širší veřejnosti

NABÍZÍME:

  • Možnost být u zrodu nového projektu a projít unikátním programem Impact Academy: Ukaž změnu
  • Práci na poloviční úvazek s možností rozšíření úvazku
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Různorodou smysluplnou práci
  • Motivovaný tým
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost pracovat v Impact Hub Praha
  • Nástup ideálně ihned, nejpozději 4. dubna 2018

POŽADUJEME:

  • Zájem o problematiku rozvoje neziskových organizací, sociálního podnikání, vzdělávacích programů a sledování dopadu
  • Předchozí pracovní nebo dobrovolnická zkušenost v neziskovém sektoru
  • Časová flexibilita
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • Aktivní znalost angličtiny (četba odborných textů v angličtině, komunikace se zahraničními lektory a lektorkami)
  • Zkušenost s prezentací pro veřejnost
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru sociologie, andragogika či marketing výhodou
  • Zkušenost s lektorováním výhodou
  • Praktické zkušenosti s evaluací výhodou
  • Samostatnost a chuť učit se

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám odpovědi na následující otázky – 1) Co si představíte, když se řekne sledování dopadu?, 2) Co vás v programu Impact Academy: Ukaž změnu zaujalo?, 3) Jaký příklad dobré praxe v oblasti sledování dopadu  vás zaujal v poslední době v ČR nebo v zahraničí?

Dále, prosíme, zašlete strukturovaný životopis a kontakt na tři osoby, které o vás mohou podat reference, na adresu ukazzmenu@impactacademy.cz do 28. 2. 2018. Do předmětu napište Mission Success Coordinator. Předem děkujeme.